דמי מזונות בגירושין

לדאבוננו, בשנים האחרונות אחוז המתגרשים בישראל הולך וגדל. רבות אפשר לדבר על הצמיחה בגירושים והגורמים לכך, אך ברצוננו לדבר על נושא לא פחות חשוב, דמי מזונות בגירושין.

דמי מזונות בגירושין

כידוע, על פי החוק בישראל כל הורה מחויב לדאוג לצרכים של ילדיו עד גיל 18. כאשר זוג הורים נפרדים או מתגרשים מסיבה כלשהי, מחויב אחד ההורים, לרוב האב אשר עוזב את הבית המשותף, לשלם דמי מזונות בגירושין להורה השני. זוגות רבים אשר מגיעים למדרגות הרבנות, מגיעים עייפים, לאחר מאבק משפטי ארוך ועיקש, אשר מותיר את שניהם בתחושה של הפסד. חשוב לציין, דמי המזונות הן זכות של הילד או הילדה ולא של הפרוד או הפרודה ולכן, אם הגעתם חלילה למצב של גירושים, שימו את טובת ילדיכם לנגד עיניכם והימנעו ממלחמת דמי מזונות בגירושין.

דמי מזונות בגירושין לא חייבים להיקבע בבית משפט. זוגות רבים מגיעים להסכמה המקובלת על שניהם, לטובת ילדיהם, מבלי צורך בהתערבות משפטית. אך מה קורה כאשר אין הסכמה בנושאי  גירושין מזונות? ובכן, כאשר זוג אינו מגיע להסכם בכל הנוגע לחלוקת הרכוש וגם גירושין מזונות, מומלץ להשתמש בשירות עורך דין להסכם גירושין.

עורך דין להסכם גירושין

כל תחום בעריכת דין מצריך התמחות והתמקצעות ספציפית ולכן, חשוב לוודא כי אתם בידיים מקצועיות של עורך דין אשר מתמחה בתחום מזונות גירושין ודיני משפחה. המטרה בשכירת עורך דין מתאים היא לוודא שאתם מקבלים את המקסימום המגיע לכם ולא פחות מכך. כמו כן, אנו ממליצים לכל הורה פרוד או פרודה, להבין היטב את הזכויות שלו והחובות שלו בטרם ייכנס למאבק משפטי.

גירושין הוא נושא כואב ורגיש ועל כן חשוב לשים דגש על שירות מקצועי אך גם על יחס אישי מבעלי מקצוע עתירי ניסיון בתחום. צימרינג-רוקח ושות', משרד עורכי דין הוקם בשנת 2010 על ידי עו"ד ונוטריון שי צימרינג ועוה"ד שמשון רוקח. המשרד מייצג ומייעץ למגוון רחב של לקוחות פרטיים, חברות ותיקות, עסקים וגופים חיצוניים בכל תחומי הפעילות במשק הישראלי. כמו כן, אנו בצימרינג-רוקח עוסקים בדיני משפחה, מזונות גירושין וצוואות. ובאמתחתנו ניסיון של מאות תיקים עם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד.

אנו מאחלים לכם שנים רבות של זוגיות טובה ובריאה ומקווים שנתראה רק בשמחות.
 

השירותים שלנו

נשמח לעזור לכם 
בכל שאלה! 
לפרטים התקשרו 
074-767-94-41 
או מלאו את הטופס 
ונחזור אליכם בהקדם

 
phone6, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-41

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

sam@lawzr.com

location3, location, map, marker, pin

יגאל אלון 120, תל אביב

clock3, clock, time, schedule

א'-ה' 08:00-17:00

 

יצירת קשר

 

לקביעת פגישת ייעוץ חייגו 074-767-94-41 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם