חלופה לאפוטרופסות

בשנים האחרונות חלו שינויים ורפורמות בתחום המשפט בישראל. ועדת חוק ומשפט של הכנסת הכניסה שינויים רבים במערכת המשפט כאשר אחד מרכזי הוא חלופה לאפוטרופסות. במשך שנים היה נושא חלופה לאפוטרופסות מצוי במחלוקות משפטיות ממושכות. קרבות ירושה רבים התחוללו בטענה שהמוריש לא היה צלול או לא באמת רצה למנות מישהו מטעמו כנציג או בא כוח. התיקון החדש בחוק מכיר רשמית וחוקית בחלופה לאפוטרופסות, קרי ייפוי כוח מתמשך.
 
אם כן, מהו בעצם השינוי המשמעותי כל כך? בשנים שעד תיקון החוק, אדם אשר רצה להצהיר על אדם אחר כנציגו או בא כוחו, הגיש הצהרה בכתב אצל עורך דין חלופה לאפוטרופסות או נוטריון, אך ברגע האמת לא היה תוקף משפטי לייפוי הכוח ובא כוחו של מבקש הבקשה נותר ללא כוח משמעותי בייצוגו.

על פי תיקון החוק, החלופה מאפשרת לכל אדם החפץ בכך ונמצא כשיר להצהרה, למנות מי מטעמו כנציגו אשר יגן על האינטרסים שלו בכל מיני פרמטרים משפטיים כגון, משפט, ירושה ועוד.

בקשת החלופה לאפוטרופסות נחתמת אצל עורך דין חלופה לאפוטרופסות ותיכנס לתוקף אך ורק מרגע שמגיש הבקשה אינו כשיר לקבל החלטותיו בעצמו על פי פרמטרים שהוא הגדיר מראש או באישור רופא.

משרד עו"ד חלופה לאפוטרופסות


בקשה רשמית למינוי אפוטרופוס מתמשך הינה משהו שיש לשקול בכמה מישורים ומספר אלמנטים מרכזיים. לכן, אנו ממליצים לפנות אל משרד עו"ד חלופה לאפוטרופסות המתמחה בליווי, ייעוץ וסיוע בקבלת ההחלטה הנכונה עבורכם והגשת הבקשה בצורה מסודרת אשר אינה משתמעת לשתי פנים.

עו"ד חלופה לאפוטרופסות חייב להיות מקצועי ביותר מצד אחד, ובעל יחסי אנוש מעולים, יכולת קריאה של הלקוח וכמובן רגישות, מצד שני. לרוב, אדם המגיש בקשת חלופה לאפוטרופסות עושה זאת מסיבה מסוימת, לרוב רפואית, ולכן, על איש המקצוע לגלות אמפתיה אך גם לדעת להתאים את הבקשה לצרכי הלקוח.

צימרינג-רוקח ושות', משרד עורכי דין הוקם בשנת 2010 על ידי עו"ד ונוטריון שי צימרינג ועוה"ד שמשון רוקח. המשרד מייצג ומייעץ למגוון רחב של לקוחות פרטיים, חברות ותיקות, עסקים וגופים חיצוניים בכל תחומי הפעילות במשק הישראלי. אצלנו תוכלו למצוא עו"ד חלופה לאפוטרופסות מהמקצועיים והמנוסים ביותר אשר ישמחו לסייע לכם בבחירה המשמעותית הזאת.
 

השירותים שלנו

נשמח לעזור לכם 
בכל שאלה! 
לפרטים התקשרו 
074-767-94-41 
או מלאו את הטופס 
ונחזור אליכם בהקדם

 
phone6, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-41

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

sam@lawzr.com

location3, location, map, marker, pin

יגאל אלון 120, תל אביב

clock3, clock, time, schedule

א'-ה' 08:00-17:00

 

יצירת קשר

 

לקביעת פגישת ייעוץ חייגו 074-767-94-41 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם