מחיקת חובות הוצאה לפועל

לאחרונה קיימים מקרים רבים בהם הלשכה להוצאה לפועל מחליטה להעניק לחייבים, כאלה שעומדים בתנאים של החוק, הפטר מלא מהחובות הקיימים, כלומר מחיקת חובות הוצאה לפועל. על מנת להשיג מחיקת חובות הוצאה לפועל אותם חייבים מוכרזים כמוגבלים באמצעים. מדובר למעשה בהתנהלות כלכלית שגויה, אשר הובילה את החייב לחובות גדולים, מהם הוא לא מצליח לצאת. כאשר אותו חייב אכן עומד בתנאים שהחוק קובע, יוכל לקבל זכאות ולהנות ממחיקת חובות הוצאה לפועל.  צימרינג-רוקח ושות׳ הינו משרד עורכי דין מקצועי אשר מייצג לקהל לקוחות רחב, בניהם חברות, גופים חיצוניים, עסקים, וכמובן לקוחות פרטיים. המשרד מתמחה במחיקת חובות הוצאה לפועל, ובמתן ייעוץ מקצועי לכל לקוח.

מחיקת חובות תיקי הוצאה לפועל

במהלך התהליך של מחיקת חובות הוצאה לפועל, תצא הודעה רשמית בנוגע לבקשת ההפטר, כך שהנושים יוכלו לקבל את אפשרות להתנגד לבקשה, תוך תשעים ימים מהיום בו קיבלו את ההודעה מטעמו של החייב. ברגע שהחייב אכן מקבל הפטר, למעשה כל החובות שלו נמחקים כליל, והוא יכול להתחיל מחדש בחייו.

עיכוב הליכים בפשיטת רגל

במצב של פשיטת רגל, כאשר קיים צו כינוס נכסים, בית המשפט יכול לפסוק על עיכצוב של מגוון התהליכים אשר מתנהלים כנגד החייב. מדובר על סוגים שונים של מקרים כגון הוצאה לפועל, הגשת תביעה, ועוד. בנסיבות שונות, יכול בית המשפט לצאת בהחלטה כי הוא פוסק על עיכוב תהליכים, על מנת לעכב את הליכי ההוצאה לפועל, או על מנת לעכב תביעה משפטית קיימת.  צימרינג-רוקח ושות׳ הינו משרד עורכי דין מקצועי אשר מתמחה בסגירת חובות להוצאה לפועל, עיכוב הליכים בפשיטת רגל, ומחיקת חובות תיקי הוצאה לפועל. על ידי צוות עורכי דין מוסמכים, מקצועיים, ובעלי ניסיון רב, כל לקוח יכול לקבל את הייעוץ והשירות האיכותיים ביותר.

סגירת חובות בהוצאה לפועל

על מנת להשיג הפטר חובות, מומלץ לקבל ייעוץ וסיוע מקצועיים מעורך דין מומחה בתחום חובות בהוצאה לפעול, על מנת שיוכל לייעץ ולבחון וכמובן לנסח את הבקשה הרלוונטית. לאחר שהבקשה מתקבלת בלשכה, יוחלט האם לפתוח את תיק ההפטר. רק מי שעמד בתנאים הקבועים מראש, יוכל להיות זכאי לסגירת חובות בלשכת ההוצאה לפועל.
 

השירותים שלנו

נשמח לעזור לכם 
בכל שאלה! 
לפרטים התקשרו 
074-767-94-41 
או מלאו את הטופס 
ונחזור אליכם בהקדם

 
phone6, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-41

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

sam@lawzr.com

location3, location, map, marker, pin

יגאל אלון 120, תל אביב

clock3, clock, time, schedule

א'-ה' 08:00-17:00

 

יצירת קשר

 

לקביעת פגישת ייעוץ חייגו 074-767-94-41 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם