משרד עו"ד לפשיטות רגל

כאשר אדם מגיע למצב בו הוא מאבד את כל הונו, ולא יכול לשלם את חובותיו, הפתרון האפקטיבי ביותר לסיטואציה מסוג זה הוא משרד עו"ד לפשיטות רגל. תהליך פשיטת הרגל, יכול להביא את החייב לאיזון כלכלי, וכאשר ישנה הצהרה על מצב של פשיטת רגל, לשכת ההוצאה לפועל עוצרת את כל ההליכים כנגד החייב, וניתנת לו ההזדמנות לעשות סדר בחובות, כך שיוכל להחזיר אותם באופן סביר, ובטווח הזמן בו הוא יוכל לעמוד. משרד עו"ד לפשיטות רגל מעניק לכל לקוח פרטי או עסק אשר נאלץ להכריז על פישטת רגל ייעוץ וליווי מקצועיים, כל הדרך עד לתוצאה הרצויה. צימרינג רוקח ושות' משרד עורכי-דין הינו למעשה משרד עו"ד לפשיטות רגל, בעל צוות עורכי דין מקצועי, וניסיון רב בתחום פשיטות רגל.

משרד עו"ד פשיטות רגל במרכז

כל אדם אשר נקלע לחובות מהם הוא לא יכול לצאת, עקב מצבו הכלכלי יכול להגיש בקשה לפשיטת רגל. משרד עו"ד לפשיטות רגל מטפל בבקשות מסוג זה, ומלווה את החייב לאורכו של כל התהליך. שני הצדדים זכאים להגיש בקשה לפשיטת רגל, כך או אחרת, מומלץ להגיש את הבקשה באמצעות עורך דין אשר מתמחה בתחום. תחום פשיטות הרגל הינו נושא מורכב, לכן, משרד עו"ד לפשיטות רגל הינו פתרון לכל מי שמבקש להגיע אל התוצאות הטובות ביותר.

משרד עו"ד פשיטות רגל בת"א

ניתן לראות בשנים האחרונות עלייה ניכרת במספר הבקשות לפשיטת רגל, משרד עו"ד פשיטות רגל בתל אביב מטפל במאות בקשות מידי שנה, ומספק מענה לשני הצדדים באופן המקצועי והמהיר ביותר. צימרינג רוקח ושות' משרד עורכי-דין הינו משרד עו"ד פשיטות רגל במרכז, ומעניק שירות מקצועי, אמין, ומהיר לקהל רחב של לקוחות עסקיים ופרטיים כאחד.

משרד עו"ד פשיטות רגל בתל אביב

תהליך של פשיטת רגל הוא למעשה מצב של חדלות פירעון של החייב. כאשר אותו אדם מוכר באופן רשמי כפושט רגל, המשמעות היא שהוא אינו יכול לפרוע את החוב, או לעמוד בתשלומים כלפי הנושים. אותה הכרזה מתבצעת רק בבית משפט. רק לאחר בדיקה קפדנית וארוכה, החייב יקבל צו הפטר. אותו צו למעשה פוטר אותו מהחובות הקודמים, ויאפשר לו איזון כלכלי והתחלה חדשה ובטוחה יותר.
 

השירותים שלנו

נשמח לעזור לכם 
בכל שאלה! 
לפרטים התקשרו 
074-767-94-41 
או מלאו את הטופס 
ונחזור אליכם בהקדם

 
phone6, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-41

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

sam@lawzr.com

location3, location, map, marker, pin

יגאל אלון 120, תל אביב

clock3, clock, time, schedule

א'-ה' 08:00-17:00

 

יצירת קשר

 

לקביעת פגישת ייעוץ חייגו 074-767-94-41 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם