משרד עו"ד נדל"ן

לזוגות רבים בישראל המפגש הראשון עם עורך דין הוא מפגש עם עורך דין נדל"ן. בעת קניית דירה, הזוג נדרש לעבור תהליך בו משרד עו"ד נדל"ן בודק את הרישום של הנכס ברשויות המקרקעין של ישראל. למשרד עו"ד נדל"ן יש גישה לרישומים של הדירה וזהו השלב הראשון לפני התקדמות תהליך קניית הבית. תהליך הקנייה צריך להתבצע לפי שלבים פורמליים ולאפשר שלב של משא ומתן מול בעלי הבית. גם בשלב המשא ומתן משרד עו"ד נדל"ן מלווה את הזוג המעוניין לרכוש דירה. אם ההחלטה של הזוג הוא בקניית דירה להשקעה, יש חשיבות במציאת עוד השקעות המתמחה בתחום הנדל"ן.

עו"ד השקעות נדל"ן

בעשור האחרון הריבית במשק נמוכה ולא מאפשרת למשקיעים, המחזיקים סכומים גדולים בבנק, להינות מריבית ומתשואה גבוהה בעת הפקדת הכסף בפקדונות. אחת הדרכים להשקיע בכסף הנמצא בבנק הוא ברכישת נדל"ן. בכדי לעשות זאת יש לפנות לעוד השקעות המנוסה בתהליך רכישת דירות ובתים. יש חשיבות בליווי מקצועי של עו"ד השקעות נדל"ן בעת השקעת סכומים גדולים בקניית בית או דירה.

משרד עורכי דין נדל"ן בתל אביב

בעיר תל אביב יש ריכוז גדול של משרדי עורך דין בכירים בתחום הנדל"ן. משרד עורכי דין נדל"ן בתל אביב מאפשר לכם לערוך את הפגישות, הרלוונטיות לתהליך רכישת הדירה, במיקום מרכזי ונוח לכל הצדדים הנוגעים לחוזה הקנייה. אם אתם מחפשים משרד עו"ד נדל"ן שיעזור לכם בתהליך רכישת הדירה להשקעה למגורים, כדאי לכם לפנות בהקדם למשרד עורכי דין צימרינג רוקח ושות'.

משרד עו"ד נדל"ן של עורכי דין שי צימרינג ושמשון רוקח

עורכי הדין שי צימרינג ושמשון רוקח הקימו משרד עורכי דין מקצועי ומתקדם המספק שירות אישי למספר גדול של לקוחות וחברות במשק בישראל. המשרד ממוקם באיזור מרכזי בארץ ברחוב יגאל אלון 120 בתל אביב. צוות המשרד כולל את עורכי הדין שי צימרינג ושמשון רוקח ועורכי דין בכירים נוספים המתמחים כל אחד בתחום מסויים. משרד עורכי דין צימרינג רוקח ושות' עוסק במגוון תחומים שאחד מהם הוא נדל"ן. אם אתם נמצאים בתהליך של קניית דירה להשקעה או למגורים, המשרד המומלץ ביותר עבורכם הוא משרד עורכי דין צימרינג רוקח ושות'.
 

השירותים שלנו

נשמח לעזור לכם 
בכל שאלה! 
לפרטים התקשרו 
074-767-94-41 
או מלאו את הטופס 
ונחזור אליכם בהקדם

 
phone6, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-41

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

sam@lawzr.com

location3, location, map, marker, pin

יגאל אלון 120, תל אביב

clock3, clock, time, schedule

א'-ה' 08:00-17:00

 

יצירת קשר

 

לקביעת פגישת ייעוץ חייגו 074-767-94-41 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם