עו"ד ייפוי כוח מתמשך

מה הכי חשוב לדעת לפני שפונים לעו"ד ייפוי כוח מתמשך? עו"ד ייפוי כוח מתמשך מנהל את אחד התפקידים הרגישים ביותר שעורך דין יכול לעסוק בו. במצב בוא אדם, מגיל 18 ומעלה, הסובל ממחלה פרוגרסיבית ואינו יודע אם בעתיד יוכל לדאוג לעצמו, הוא יכול לפנות לעורך דין ייפוי כוח מתמשך ולקבוע מי יטפל בענייניו כשיגיע הזמן והוא לא יוכל לעשות זאת עבור עצמו. בעת הפנייה למשרד עו"ד ייפוי כוח מתמשך, האדם המבקש לקבוע מי יטפל בענייניו בעתיד, נדרש לעבור אבחון רפואי על-ידי רופא מומחה, בכדי לאשר כי הוא כשיר להעביר את הטיפול בענייניו לאדם אחר.

עורך דין ייפוי כוח מתמשך בתל אביב והסביבה

באיזור המרכז ותל אביב בפרט, ניתן למצוא עורך דין ייפוי כוח מתמשך המטפל בתיקים מהסוג הזה. הבחירה באדם המטפל בענייניו האישיים והפיננסיים של אדם אחר, היא חשובה ויש לעשות אותה בצורה חוקית, נכונה ורשמית. לעיתים, גם אדם אשר לא סובל ממחלה סופנית מתקדמת יכול לפנות למשרד לעורכי דין ייפוי כוח מתמשך ולבחור את את האדם אשר ידאג לו לשארית חייו גם כשלא יוכל לעשות זאת בכוחות עצמו.

עורכי דין ייפוי כוח מתמשך המוסמכים על-ידי האפוטרופוס הכללי

לא ניתן לפנות לכל עורך דין בישראל בכדי לבצע את תהליך ייפוי כוח מתמשך. עו"ד ייפוי כוח מתמשך מחוייב לעבור הסמכה בתור עורך דין ולהיות מוסמך על-ידי האפטרופוסהכללי של מדינת ישראל. לכן, בעת הפנייה שלכם לתהליך ייפוי כוח מתמשך עבורכם או עבור היקרים לכם, חשוב לוודא כי עורך הדין העומד מולכם רשאי לעסוק בתחום ייפוי כוח מתמשך.

מחלות הקשורות לפעילות המוח שכיחות בגילאים המבוגרים. אם אתם סובלים ממחלת דימנציה פרוגרסיבית, אתם מוזמנים לפנות למשרד עו"ד ייפוי כוח מתמשך של עורכי הדין שי צימרינג ושמשון רוקח.

עו"ד ייפוי כוח מתמשך של משרד עורכי דין צימרינג רוקח ושות'

משרד עורכי דין צימרינג רוקח ושות' ילווה אתכם בתהליך ייפוי כוח מתמשך עבורכם או עבור האנשים הקרובים אליכם. צוות המשרד מלווה אתכם באופן מקצועי ואישי וברגישות לגבי החלטה חשובה זו.
 

השירותים שלנו

נשמח לעזור לכם 
בכל שאלה! 
לפרטים התקשרו 
074-767-94-41 
או מלאו את הטופס 
ונחזור אליכם בהקדם

 
phone6, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-41

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

sam@lawzr.com

location3, location, map, marker, pin

יגאל אלון 120, תל אביב

clock3, clock, time, schedule

א'-ה' 08:00-17:00

 

יצירת קשר

 

לקביעת פגישת ייעוץ חייגו 074-767-94-41 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם