תהליך גירושים עם ילדים

יש לכם ילדים בבית והחלטתם להתגרש? הדבר הנכון לעשות במצב הזה הוא לפנות לעורך דין המתמחה בתהליך גירושים עם ילדים. ההחלטה להתגרש כשיש לזוג ילדים היא לא פשוטה ודורשת רגישות ואמפטיה לשני הצדדים. בבחירת עו"ד לגירושין כדאי לבחור בעורך דין בעל ניסיון המעורה בתקנות ובחוקים החדשים הרלוונטיים לענייני גירושים.

בעבר הייתה עדיפות לאם בנוגע למשמורת על הילדים, אך בשנים האחרונות התווספו שינויים בחוק המאפשרים לאב לקבל משמורת על הילדים בתנאים מסויימים.

איזור תל אביב נחשב במשך שנים לאיזור עם מקרי הגירושים הרבים ביותר. לכן, הביקוש לעו"ד גירושים בתל אביב גדל עם השנים ואיתו נפתחו משרדים רבים של עורכי דין המתמחים בתהליך גירושים עם ילדים. למרות הביקוש הרב לעו"ד גירושים בתל אביב לא קל למצוא עורכי דין בעלי ניסיון הבקיאים בתחום. בעת החיפוש אחר עורך דין גירושים בתל אביב בפרט או עו"ד גירושים במרכז בכלל, חשוב לבדוק מהו הניסיון של המשרד אליו פניתם בנוגע לתחום הגירושים.

עו"ד לגירושין מאפשר התייעצות של בני הזוג יחד לגבי תהליך הגירושים. אם תהליך הגירושים נעשה בהדדיות ובצורה טובה, כך תהליך גירושים עם ילדים יתנהל בצורה מהירה נוחה ומתאימה לשני הצדדים. ישנה חשיבות בשמירה על אורח חיים תקין של הילדים במשפחה ולכן כדאי להתייעץ עם עורך דין מנוסה לפני שמתחילים בתהליך הרגיש, ובדרך כלל הלא רצוי, בצורה טובה ונכונה. אם אתם מחפשים עו"ד גירושים במרכז, אתם מוזמנים לפנות כבר היום למשרד עורכי דין צימרינג רוקח ושות' המתמחים בתחום הגירושים כבר כמעט עשור.

תהליך גירושים עם ילדים עם משרד עורכי דין צימרינג רוקח ושות'

משרד עורכי דין צימרינג רוקח ושות' עוסק בדיני משפחה כבר משנת 2010 ומספק ללקוחות רבים שירות אישי ומקצועי המאפשר גישה לכל התקנות והחוקים הרלוונטיים והעדכניים הנוגעים לענייני גירושים. צוות המשרד ישמח לסייע לכם בתהליך גירושים עם ילדים ולתת לכם ליווי מתחילת התהליך ועד סופו. המטרה של צוות עורכי הדין, של משרד עורכי דין צימרינג רוקח ושות', הוא לעזור לזוג לעבור את התהליך בצורה נוחה שתתאים לכם וגם לילדים היקרים שלכם.
 

השירותים שלנו

נשמח לעזור לכם 
בכל שאלה! 
לפרטים התקשרו 
074-767-94-41 
או מלאו את הטופס 
ונחזור אליכם בהקדם

 
phone6, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-41

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

sam@lawzr.com

location3, location, map, marker, pin

יגאל אלון 120, תל אביב

clock3, clock, time, schedule

א'-ה' 08:00-17:00

 

יצירת קשר

 

לקביעת פגישת ייעוץ חייגו 074-767-94-41 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם